mutlu Noeller ve mutlu yıllar

December 31, 2021
hakkında en son şirket haberleri mutlu Noeller ve mutlu yıllar

Zaman çok hızlı geçiyor 2021'in sonuna geliyoruz.

 

COVID-19'un patlak vermesi nedeniyle dünyadaki insanlar için son bir yıl gerçekten zor zamanlar, dünya ekonomisi belirsiz ve sürekli düşüyor.

 

Müşterilerimizden gelen büyük destek sayesinde, KINGLEADER geçtiğimiz bir yılda ayakta kalmayı ve hatta iyi bir iş çıkarmayı başardı, tıbbi klavyelerimizin satışında çok iyi bir performans sergiledik. Bu nedenle onlara aynı zamanda teşekkür edilmelidir. , onlara Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar diliyoruz.

 

Ofisimiz Ocak01-03,2022 döneminde kapalı olacaktır, Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, bize bir mesaj bırakın veya bize e-posta gönderin. market@kingleadertech.com, ofise döndüğümüzde sorgunuzla ilgileneceğiz.

 

KINGLEADER, paslanmaz çelik klavye, metal klavye, endüstriyel klavye, tıbbi kauçuk klavye, kiosk klavye, endüstriyel plastik klavye, metal tuş takımı, erişim tuş takımı, otomat tuş takımı, metal izleme topu, metal dokunmatik yüzey, tablet muhafazası dahil olmak üzere çok çeşitli sağlam bilgisayar çevre birimleri üretmektedir. ,tablet kılıfları,tablet standı,iPad kılıfı,iPad muhafazası,dokunmatik ekran kiosk,alışveriş merkezi kiosk,dijital tabela vb.