KINGLEADER Teknoloji Şirketi

Sağlam Klavye / Tuş Takımı Uzmanı, Güvenilirlik ve İnovasyonu Sağlıyoruz

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Kurumsal internet sitesi
Ana sayfa

KINGLEADER Technology Company

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel klavye, Touchpad ile satış için
iyi kalite Endüstriyel klavye, Touchpad ile satış için
Dicky ve Echo, prototipler iyi çalışıyor, size çok kısa sürede daha fazla emir getireceğiz, sizin ve ekibinizin çabaları için çok teşekkürler.

—— Jeffrey

Molly, ekibinizin yoğun çalışması ve işbirliği için teşekkürler, iyi bir ortaksınız, profesyonellikinizden çok etkilendim

—— Baron

Sylvia, klavyeler harika görünüyor ve iyi çalışıyor, müşterilerimiz onlar gibi çok seviyor

—— Steven

Iris, ürünleri aldık, beklendiği gibi çok iyi çalışıyorlar, onları çok hızlı teslim ettiğiniz için çok teşekkürler.

—— Winston

KINGLEADER'de yoğun çalışmalarınız için teşekkür ederiz ve başkalarına teşekkür edin, projede bizimle çalışmak için mükemmel bir iş çıkarmışsınızdır.

—— Steve

Ben sohbet şimdi

KINGLEADER Technology Company

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KINGLEADER
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 9Million-10Million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%

KINGLEADER TECHNOLOGY COMPANY, ISO sertifikalı çok fonksiyonlu bir kuruluştur. Ar-Ge, imalat, pazarlama ve yenilikçi ve sağlam giriş cihazları ve self-servis terminalleri geniş bir satış sonrası servis ilgileniyoruz.

Başlıca ürünlerimiz yaygın olarak bankacılık, finans, telekomünikasyon, üretim, havacılık, kamu güvenliği, eğitim gibi sektörlerde kullanılan engebeli klavyeler, sağlam tuş takımları, engebeli trackballs, engebeli dokunmatik yüzeyler, dokunmatik ekran kioskları, iPad standı, tablet standı vb. , Tıbbi bakım, hükümet, askeri ve diğer zorlu ortamlar.

Üstelik, müşterilere OEM ve ODM imalatı sunmak işimizin önemli bir parçasıdır. Teknik geçmişe çeşitlilik kazandıran deneyimli mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan bir grupla övünüyoruz. Bu nedenle, örneklerinize veya fikirlerinize göre ürünler yapabilirsiniz.

Üstün kalite ve zamanında teslimat, sürekli olarak izlediğimiz hedeflerdir. Müşteri memnuniyeti bizim amacımız. Bu amaçla, ISO9001: 2008'e uygun olarak sıkı bir QC kontrol sistemi uyguladık. Her ürün sevkıyattan önce test edilmelidir.

Üstün kalite ve iyi hizmet sayesinde ürünlerimiz hem yurtiçinde hem yurtdışında satılmaktadır. "İşbirliği, dürüstlük, karşılıklı güven, karşılıklı yarar" ilkesini takip ediyoruz. Biz içtenlikle müşterilerine dünya çapında sorularınızı bekliyoruz.

İletişim bilgileri
KINGLEADER Technology Company

İlgili kişi: Ms. Echo Li

Tel: 0755-26417509

Faks: 86-0755-26417379-811

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)