KINGLEADER Teknoloji Şirketi

Sağlam Klavye / Tuş Takımı Uzmanı, Güvenilirlik ve İnovasyonu Sağlıyoruz

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Kurumsal internet sitesi
Ana sayfa

KINGLEADER Technology Company

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin KINGLEADER Technology Company Sertifikalar
Çin KINGLEADER Technology Company Sertifikalar
Dicky ve Echo, prototipler iyi çalışıyor, size çok kısa sürede daha fazla emir getireceğiz, sizin ve ekibinizin çabaları için çok teşekkürler.

—— Jeffrey

Molly, ekibinizin yoğun çalışması ve işbirliği için teşekkürler, iyi bir ortaksınız, profesyonellikinizden çok etkilendim

—— Baron

Sylvia, klavyeler harika görünüyor ve iyi çalışıyor, müşterilerimiz onlar gibi çok seviyor

—— Steven

Iris, ürünleri aldık, beklendiği gibi çok iyi çalışıyorlar, onları çok hızlı teslim ettiğiniz için çok teşekkürler.

—— Winston

KINGLEADER'de yoğun çalışmalarınız için teşekkür ederiz ve başkalarına teşekkür edin, projede bizimle çalışmak için mükemmel bir iş çıkarmışsınızdır.

—— Steve

KINGLEADER Technology Company

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company KINGLEADER Technology Company
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KINGLEADER
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 9Million-10Million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%

KINGLEADER TEKNOLOJİ ŞİRKETİ bir ISO sertifikalı çok işlevli ve devlet düzeyinde yüksek teknolojigirişim.Çok çeşitli yenilikçi ve dayanıklı giriş cihazlarının ve self servis terminallerin Ar-Ge, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetleriyle ilgileniyoruz.

Başlıca ürünlerimiz bankacılık, finans, telekomünikasyon, üretim, havacılık, kamu güvenliği, eğitim gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılan sağlam klavyeler, sağlam tuş takımları, sağlam iztopları, sağlam dokunmatik yüzeyler, dokunmatik ekran kioskları, iPad standı, tablet standı vb. , tıbbi bakım, hükümet, askeri ve diğer zorlu ortamlar.

Ayrıca, müşterilerimize OEM ve ODM üretimi sunmak işimizin önemli bir parçasıdır.Çeşitli teknik altyapıya sahip bir grup deneyimli mühendis ve teknisyenle gurur duyuyoruz.Bu nedenle numunelerinize veya fikirlerinize göre ürünler yapabiliriz.

Üstün kalite ve zamanında teslimat, sürekli takip ettiğimiz hedeflerdir.Hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Bu amaçla, ISO9001:2015 ile uyumlu sıkı bir QC kontrol sistemi uyguladık.Her ürün sevkiyat öncesi test edilmelidir.

Üstün kalite ve iyi hizmet sayesinde ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi satılmaktadır."İşbirliği, dürüstlük, karşılıklı güven, karşılıklı yarar" ilkesini takip ediyoruz.Dünya çapındaki müşterilerden gelen soruları içtenlikle karşılıyoruz.

İletişim bilgileri
KINGLEADER Technology Company

İlgili kişi: Ms. Cathy Liao

Tel: 0755-2641 7379-819

Faks: 86-0755-26417379-811

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin