Tren, Metro veya Metro için Bilet Satış Kiosku

April 13, 2022
son şirket davası hakkında Tren, Metro veya Metro için Bilet Satış Kiosku

KINGLEADR, müşterilerimizden biri için özel bir kiosk özelleştirdi, kiosk tren, metro veya metro için bilet satışı için ayrılmıştı ve Güneydoğu Asya'da birkaç ülkede konuşlandırıldı.

 

Kendimize ait Ar-Ge yeteneklerimizden yararlanarak, müşterinin kaba fikrine göre tasarladık ve birkaç yoğun tartışma turundan sonra taslak çizim ve spesifikasyonlar üzerinde çalıştık, sonunda prototip oluşturmaya hazır nispeten olgun bir teklif bulduk.

 

Ve daha sonra, numune ünitesini test ettikten ve üzerinde yapılan küçük bir değişiklikten kısa bir süre sonra, hem müşteri hem de biz, seri üretim ve piyasaya sürülmek üzere piyasaya sürülen kioskun tüm detayları üzerinde anlaştık ve karar verdik.

 

Kiosk esas olarak bir LED monitör, Kızılötesi dokunmatik ekran, soğuk haddelenmiş çelikten yapılmış ve toz boya kaplı bir muhafaza/kasa, bir endüstriyel bilgisayar, bir UPS, bir IC kart dağıtıcısı, bir ATM kart okuyucusu, bir makbuz yazıcısı içeriyordu. ,bilet yazıcısı,reklam veya bildirim için bir LED panel,bir nakit alıcı ve verici,bir madeni para alıcı ve verici vb.

 

“KINGLEADER'ın çalışanları, onlarla çalışırken bizi çok etkiledi, ihaleyi ve büyük siparişleri kazanmamıza yardım ederek harika bir iş çıkardılar…..”Projenin lideri Muhammed Alan dedi.