Dragon-boat Festivali için Tatil Bildirimi

June 2, 2022
hakkında en son şirket haberleri Dragon-boat Festivali için Tatil Bildirimi

Haziran 03,2022'de geleneksel dragon-boat festivalimizi kutlamak için bir gün tatil yapacağız.

 

KINGLEADER, özel girdi çözümlerini gerçeğe dönüştürmede bir endüstri öncüsüdür.

Zorlu mobil ortamlar, belirli çalışma ortamları için ayarlanabilir arka aydınlatmaya sahip KINGLEADER'in dayanıklı klavyeleriyle boy ölçüşemez.

 

KINGLEADER'in Endüstriyel Klavyeleri ve İşaretleme Cihazları uzun ömürlüdür ve tipik ofis sınıfı çevre birimlerinizin hayatta kalamayacağı ortamlarda ayakta durur.

 

Dayanıklı klavyelerimiz, hareket toplarımız, işaretleme cihazlarımız ve endüstriyel fare ürünlerimiz NEMA 4, 4X, 12, IP65'ten IP68'e kadar özelliklere sahiptir ve ıslak, kirli ve zorlu ortamlar için idealdir.

 

Endüstriyel sertleştirilmiş klavyelerimiz ve işaretleme cihazlarımız paslanmaz çelik, plastik, silikon kauçuk, masaüstü, panel montajı, raf montajı, OEM / açık çerçeve, kiosk / genel erişim ve aydınlatmalı / arkadan aydınlatmalı özelliklerde mevcuttur.

 

Çevre birimlerimiz, HMI, operatör arayüzü, atölye, veri toplama, IoT (Nesnelerin İnterneti), kiosklar, tıbbi arabalar, mobil montaj ve dış mekan kullanımı gibi çok sayıda uygulamada kullanılmıştır.

 

KINGLEADER'in dayanıklı panel montajlı klavyeleri, iş istasyonlarına veya diğer endüstriyel ortamlara kolay entegrasyon sağlar.En zorlu koşullarda hayatta kalmalarını sağlayan IP68 spesifikasyonlarına kadar NEMA4,4X,IP65'i karşılarlar.

 

Zorlu ortam, yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve kritik görev uygulamaları için tasarlanmış ve hazır olan KINGLEADER ürünleri, devlet kurumları ve savunma, kamu güvenliği, ulaşım, güvenlik, kamu hizmetleri, madencilik ve telekomünikasyon gibi alanlarda çalışan şirketler tarafından uzun süredir talep görmektedir.

 

Fabrikalar ve saha ekipmanları, çevresel tehlikelere karşı dururken size sürekli, güvenilir hizmet veren dayanıklı elektronikler gerektirir.

 

KINGLEADER yıllardır dayanıklılık ve uzun yaşam döngülerini göz önünde bulundurarak endüstriyel sınıf, sağlam elektronikler tasarlamaktadır.Yapı, kontroller ve diğer özellikler daha sağlamdır.