Güz Ortası Festivali Tatili

September 9, 2022
hakkında en son şirket haberleri Güz Ortası Festivali Tatili

Ofisimiz, sonbahar ortası festivali tatilini geçirmek için 10-12,2022 Eylül tarihleri ​​arasında yakındır.

 

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, bize bir mesaj bırakın veya bize e-posta gönderin.market@kingleadertech.com, ofise döndüğümüzde sorgunuzla ilgileneceğiz.

 

Sonbahar Ortası Festivali (中秋节 zhōng qiū jié) Ay Keki Festivali veya Ay Festivali olarak da adlandırılır.Çin Yeni Yılı'ndan sonra Çin'deki en önemli ikinci geleneksel festivaldir.Sonbahar Ortası Festivali'nin ana özü aileye, dualara ve şükran gününe odaklanır.

 

2022'de Güz Ortası Festivali 10 Eylül 2022'ye denk geliyor, ay pastası Güz Ortası Festivali'nde mutlaka yenmesi gereken bir yemek, Çinliler Ay Pastası Festivali sırasında 3 günlük bir tatil yapacak.

 

Çin'in yanı sıra, Vietnam, Singapur, Japonya ve Güney Kore gibi Asya'daki diğer birçok ülke tarafından da kutlanmaktadır.İnsanlar festivali ailelerle bir araya gelerek, geleneksel yiyecekler yiyerek, fenerleri yakarak ve aya değer vererek kutlarlar.

 

KINGLEADER, paslanmaz çelik klavye, metal klavye, endüstriyel klavye, tıbbi kauçuk klavye, kiosk klavye, endüstriyel plastik klavye, metal tuş takımı, erişim tuş takımı, otomat tuş takımı, metal izleme topu, metal dokunmatik yüzey, tablet muhafazası dahil olmak üzere çok çeşitli sağlam bilgisayar çevre birimleri üretmektedir. , tablet kılıfları, tablet standı, iPad kılıfı, iPad muhafazası, dokunmatik ekran kiosk, alışveriş merkezi kiosk, dijital tabela, POS makinesi vb.